ČeskyEnglish

SVOL - Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR

17. Valná hromada Komory soukromých lesů SVOL proběhne 24. února v Jihlavě

Již 17. valnou hromadu SVOL - komory soukromých lesů v ČR bude 24. února 2022 hostit jihlavský hotel Gustav Mahler. Valná hromada je volební a díky rozvolnění v souvislosti s Covid-19 bez omezení.

Svou účast na akci přislíbil předseda Senátu Parlamentu ČR RNDr. Miloš Vystrčil, představitelé Ministerstva zemědělství, Ing. Jaroslav Šebek - předseda Asociace soukromého zemědělství.

V odpoledních hodinách proběhne přednáška Dotace a legislativa v lesníckém sektoru v roce 2022, kterou bude prezentovat Ing. Martin Fojt, správce majetku Jana Kolowrata Krakovského.

"Osobní setkání a vzájemná výměna názorů a zkušeností jsou obrovským přínosem, který nic nenahradí. Na setkání se všemi členy komory soukromých lesů i pozvanými hosty se velmi těším," konstatuje předseda KSL Ing. Richard Podstatzký. "Program valné hromady je nabitý a klíčových témat, kterými se budeme zabývat v souvislosti se soukromým vlastnictvím lesů, celá řada."

Podrobnosti k programu naleznete v POZVÁNCE.

Obrázek

Pro členy SVOL:

Pro zajištění odpovídajícího počtu obědů, potvrďte prosím Vaši účast na valné hromadě do 17. února e-mailem na info@svol.cz nebo telefonicky.

Doporučené parkování v centru Jihlavy:
- zdarma:  parkoviště u hotelu (omezený počet), supermarket Billa Havlíčkova, Dům kultury (500 m)
- placená parkoviště: parkoviště Křížová (100 m od hotelu), parkoviště ul. Jana Masaryka (u parku, u Gymnázia), parkoviště Legionářů (Průmyslová škola) - vše cca 400 m od hotelu

V případě nepřítomnosti můžete využít Plnou moc. Formulář ke stažení.