ČeskyEnglish

SVOL - Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR

Jsi bez práce? Pomoz lesu!

Události související s koronavirem se zásadně dotýkají také nestátních vlastníků lesa a jejich boje s kůrovcovou kalamitou a snahy lesy obnovit. Kůrovec nepočká a jarní sezónní práce v lese rovněž ne. Zatímco v lesích ubyly tisíce pracovních sil ze zahraničí, mnozí lidé v ČR přišli dočasně o práci a uvítali by příležitost přivýdělku. SVOL proto přichází s novou iniciativou „Jsi bez práce? Pomoz lesu!“. Vítáni jsou samozřejmě také studenti středních a vysokých škol (18+), kteří by měli zájem nyní ve svém volnu pomáhat obnovit naše lesy.

V tomto článku bude průběžně aktualizován seznam subjektů, které na své lesní majetky poptávají brigádníky. Účast na projektu je oboustranně dobrovolná, práce v lese samozřejmě budou probíhat za dodržování všech vládou stanovených podmínek nouzového stavu.

Zájemci o brigádu, hlaste se přímo na kontaktech uvedených u jednotlivých majetků, s nimiž se dohodnete na konkrétních podmínkách.

Aktuální seznam majetků poptávajících brigádníky:

  1. Městské lesy a rybníky Kutná Hora spol. s r. o., Ing. Stanislav Peroutka, 602 389 787, peroutka@lesy-rybniky.cz
  2. Florian Bohuslav, soukromý majetek Vracovice Vlašim, 605 246 400, florian@lesyflorian.cz
  3. Vlašimské městské lesy s. r. o., Ing. Petr Havlín, 731 458 126, sprava.lesu.vl@seznam.cz

Majitelé lesů, poptáváte výpomoc na jarní zalesňovací práce?

Využijte této nabídky k bezplatné inzerci na stránkách SVOL. Ozvěte se nám na e-mail: divisova (at) svol.cz. Uveďte prosím jméno nebo název firmy a telefonní číslo zodpovědné osoby, na kterou se mají zájemci obracet.
Uveďte také obec nebo město, poblíž kterého se Váš les nachází.

Vezměte prosím na vědomí, že inzerent uděluje SVOL jako správci výslovný souhlas se zpracováním, uchováním a shromažďováním svých osobních údajů ve smyslu čl. 6 odst. 1 písm. a) nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů. Zpracovávanými osobními údaji jsou jméno a příjmení a telefonní číslo. Tyto údaje bude správce shromažďovat, uchovávat a zpracovávat strojově (automatizovaně) pomocí počítačů a počítačových programů za účelem zveřejnění inzerátu v rámci projektu "Jsi bez práce? Pomoz lesu!" na webových stránkách SVOL. Správce bude uchovávat osobní údaje po dobu nezbytně nutnou, nejdéle však 1 rok.
Správce prohlašuje, že při zpracování nedochází k automotaizovanému rozhodování, včetně profilování, uvedenému v čl. 22 odst. 1 a 4 GDPR. Více ...