ČeskyEnglish

SVOL - Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR

Upozornění: Kvůli koronaviru přesun termínu veletrhu SILVA REGINA na rok 2021

Přetrvávající situace „vis major“ v souvislosti s výskytem koronaviru v Evropě se nově dotkla také veletrhu lesnictví a myslivosti Silva Regina. Termín veletrhu v příštím roce je stanoven na 11.-15. dubna 2021.

„K záležitosti přistupujeme profesionálně a manažersky. Nechceme zklamat důvěru našich zákazníků – vystavovatelů a návštěvníků, v této nejasné situaci. Byť z dnešního pohledu je veletrh proveditelný a nikdo takovou akci nezakazuje, může tomu být za několik dnů jinak. Proto musíme eliminovat veškeré vznikající náklady a rizika nyní, kdy začíná praktická příprava veletrhu. Přeložení veletrhu do lichých roků má svůj význam i vzhledem k novým termínům jiných evropských veletrhů,“ uvedl generální ředitel Veletrhů Brno Jiří Kuliš.
SVOL původně připravil pro veletrh kromě stánku také diskusi „Bez lesů nebude voda – bez vody nebude les“, kterou měla doprovodit vystoupením zpěvačka Věra Martinová. „Přesun akce na další rok bereme jako fakt, kterému se musíme přizpůsobit,“ uvádí Jana Divišová, tisková mluvčí SVOL. „Připravené aktuální materiály postupně uveřejníme na oficiálním webu svol, stejně jako na naší platformě určené širší veřejnosti – www.kouzlolesa.cz. Odborné publikace je pochopitelně možné dále získat prostřednictvím oficiálních stránek SVOL.“