ČeskyEnglish

SVOL - Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR

Konference SVOL "Lesy, voda, dřevo = naše budoucnost" již 23. dubna v Pelhřimově

Bez lesů nebude voda a bez dřeva se v řadě sfér našeho života neobejdeme. Celostátní konference SVOL "Lesy, voda, dřevo = naše budoucnost", která se bude konat 23. dubna 2020 ve velkém sále kulturního domu Máj v Pelhřimově, připomene situaci v lesnictví ve všech klíčových souvislostech.

V dopolední části vystoupí pozvaní hosté, mezi kterými nebude chybět ani předseda Senátu Miloš Vystrčil, ministr zemědělství Miroslav Toman, poslanec a hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek aj., a představitelé SVOL.

Na odpoledne je naplánováno projednávání vnitřních záležitostí SVOL a odborné příspěvky prof. Oldřicha Mauera z Mendlovy univerzity (Obnova velkoplošných kalamitních holin, obnova v období sucha) a doc. Tomáše Vršky, ředitele ŠLP Křtiny Mendelu (Klimatická změna žádá 3D změnu lesních porostů - několik praktických příkladů).

Podrobnosti k programu Konference naleznete ZDE.

Zúčastnit se mohou bezplatně nejen delegáti oprávnění k hlasování (letošní konference je volební), ale kterýkoliv z členů SVOL. Z organizačních důvodů prosíme o potvrzení účasti do 6. dubna 2020 e-mailem na info@svol.cz nebo telefonicky na 565 324 203 ev. 777 232 413.

Parkování na vyhrazeném parkovišti u KD Máj a v přilehlých ulicích.