ČeskyEnglish

SVOL - Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR

Vlastníci lesů na veletrhu Silva Regina 2018

Milí kolegové, vážení majitelé lesů, lesníci a přátelé lesů,

srdečně Vás zveme na letošní ročník mezinárodního lesnického a mysliveckého veletrhu SILVA REGINA, který se koná ve dnech 8. - 12. dubna 2018 v Brně.

Lesnická část veletrhu je umístěna tradičně v okolí pavilonu Z a návštěvníci zde najdou vše pro lesní hospodaření, případně pro údržbu porostů ve městech, budou probíhat i praktické ukázky použití strojů. Myslivecká část veletrhu se nachází v přízemí pavilonu Z, expozice budou zaměřeny především na prodej mysliveckých potřeb. Zde bude také umístěno pódium se vzdělávacím i zábavným programem nebo restaurace se zvěřinovými specialitami. Denně budou probíhat vystoupení trubačů, kynologů a sokolníků.

Mottem ročníku 2018 je „ochrana lesa hospodařením“. Toto téma bude zohledněno především v odborném doprovodném programu, který bude probíhat v sále na galerii pavilonu Z. Zde jsou také umístěny doprovodné výstavy, například 100 let lesnictví a myslivosti v Československu.

Sdružení vlastníků obecních a soukromých lesů v ČR představí svou činnost v přízemí pavilónu Z, č. stánku 047.

Naši odborníci Vám poradí s péčí o les, formou správy majetku nebo možnostmi dotačních programů zaměřených na lesy a lesnictví. Díky finančnímu přispění Ministerstva zemědělství v rámci projektu "Multifunkční úloha lesů - propagace a osvěta" jsme mohli letošní expozici SVOL rozšířit. Pro majitele lesů, lesníky a další zájemce z řad odborné veřejnosti jsme připravili aktualizované vydání publikace Lesní zákon a některé související předpisy, publikaci Co nám poskytuje les aneb multifunkční úloha našich lesů, nové číslo Zpravodaje a další novinky.

Pokud se vydáte na veletrh do Brna i s Vašimi potomky,  určitě nezapomeňte navštívit také 1. galerii pavilónu Z, kde budou každý den probíhat ukázky lesní pedagogiky. Pro dětské návštěvníky je také připravena "stezka lesní pedagogiky", v rámci níž budou probíhat aktivity pro děti přímo na stánku SVOL.

Tento promo kód  MFPAG57443 Vám umožní online nákup vstupenky za zvýhodněnou cenu ve výši 80 Kč (cena základního vstupného na místě 200 Kč).

Postup pro nákup vstupenky:

  • jděte na stránky www.techagro.cz
  • klikněte na banner "VSTUPENKY A REGISTRACE"
  • vyberte veletrh Silva Regina, poté zadejte výše uvedený PROMO kód
  • klikněte na oranžovou šipku k úpravě ceny vstupenky
  • vyplňte zobrazený formulář a zaplaťte online

Po provedené platbě Vám bude zaslána emailem vstupenka ve formátu PDF, který si vytiskněte. PDF se vstupenkou pak použijte na turniketech u vstupu na veletrh. Vstup na veletrh lze uplatnit i v případě PDF uloženého v mobilním zařízení.

V případě problémů s registrací pozvánky, volejte na Helpdesk tel.:+420 541152923
Telefonní linka je v provozu vždy Po - Pá, 9:00-15:00 h.

Na Vaši návštěvu se těší team SVOL

Obrázek

Z minulých ročníků veletrhu.

Obrázek